Sayfalar

23 Eylül 2012 Pazar

Karaciğer Kisti Bitkisel Tedavi Yöntemi


 Karaciğerde ortaya çıkan kistler hafife alınmamalıdır.Kist teşhisi konulduğunda aylık doktor kontrolu düzenli olarak  yapılmalıdır.Ayrıca bu kistler belli büyüklere ulaştığında  kansere neden olmaktadır.Karaciğerdeki kistler için bitkisel kür ve nasıl hazırlanılacağı aşağıda belirtilmiştir.
  Karaciğer Kisti Kürü
Karaciğerde bulunan hidadik ve basit kistler için önerimiz sabah ve öğlen keçiboynuzu akşamları lavanta kürüdür.
 Orta büyüklükteki keçiboynuzundan yedi tanesini 4cm uzunluğunda kırarak kaynamakta olan yarım litreye yakın klorsuz suyun içine atınız.Kısık ateşte sekiz dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız.Soğuduktan sonra süzerek cam şişeye doldurunuz.Hergün sabah kahvaltısından ve öğlen yemeğinden önce 1 su bardağı içilir.
Aynı gün akşam lavanta bitkisi kaynamakta olan bir buçuk su bardağı klorsuz suya bir tatlı kaşığı atınız ve kısık ateşte onbeş dakika demleyiniz.Demleme işlemi tamamlandıktan sonra sıcakken süzünüz.Onbeş gün boyunca hergün akşam yemeklerinden en az iki saat sonra bir çay bardağı dolusu içiniz.İçildikten sonra hiçbir şey tüketmeyiniz.her defasında taze olarak hazırlanması şarttır.
 Bu formülü onbeş gün uyguladıktan sonra bir ay ara verip tekrar onbeşgün uygulayabilirsiniz.Daha sonra şikayetinizin seyrine göre dönem dönem uygulayınız.
 Sağlıklı günler dilerim.
Hekim öneri ve kontrollerini ihmal etmeyiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder